错误
  • JUser: :_load:无法加载ID为:48 的用户
信息 06 5月 2013

Trend Book 2013+

Written by 

Publikacja Trend Book stawia sobie za zadanie odkrywanie awangardowej natury bałtyckiego bursztynu, przedstawiając unikatową biżuterię polskich designerów w kontekście trendów stylistycznych autorskiego wzornictwa i sztuk projektowych.

Trend Book 2013+ to przegląd najlepszych realizacji projektowych i artystycznych z całego świata  oraz kolekcje unikatowej biżuterii zaprojektowanej przez studentów gdańskiej i łódzkiej ASP. Stanowią one interpretację wyodrębnionych przez Sławomira Fijałkowskiego sześciu makrotrendów stylistycznych: orgiami, rave, oversized, sploty i interaction. W publikacji każdy z nich zilustrowany został starannie wybranymi przykładami produktów z zakresu mebli, sztuk użytkowych, akcesoriów i biżuterii.

 

Dotychczas ukazały się trzy edycje Trend Booka, które – pokazując zorientowane w przyszłość rozwiązania projektowe, stylistyczne i użytkowe – przyczyniły się zauważalnego wzrostu zainteresowania fachowej publiczności prehistoryczną, skamieniałą żywicą i zainspirowały kilka istotnych wystaw.

Książka jest dostępna w naszej muzealnej czytelni.

FaLang translation system by Faboba