Trend Book 2013+

16 maja 2013 /  

Publikacja Trend Book stawia sobie za zadanie odkrywanie awangardowej natury bałtyckiego bursztynu, przedstawiając unikatową biżuterię polskich designerów w kontekście trendów stylistycznych autorskiego wzornictwa i sztuk projektowych.

Trend Book 2013+ to przegląd najlepszych realizacji projektowych i artystycznych z całego świata  oraz kolekcje unikatowej biżuterii zaprojektowanej przez studentów gdańskiej i łódzkiej ASP. Stanowią one interpretację wyodrębnionych przez Sławomira Fijałkowskiego sześciu makrotrendów stylistycznych: orgiami, rave, oversized, sploty i interaction. W publikacji każdy z nich zilustrowany został starannie wybranymi przykładami produktów z zakresu mebli, sztuk użytkowych, akcesoriów i biżuterii.

Dotychczas ukazały się trzy edycje Trend Booka, które – pokazując zorientowane w przyszłość rozwiązania projektowe, stylistyczne i użytkowe – przyczyniły się zauważalnego wzrostu zainteresowania fachowej publiczności prehistoryczną, skamieniałą żywicą i zainspirowały kilka istotnych wystaw.

Książka jest dostępna w naszej muzealnej czytelni.

Zwiedzanie ekspozycji Amber Museum

Osoby dorosłe oraz dzieci z opiekunami mogą zwiedzać Muzeum bez wcześniejszej rezerwacji w godzinach otwarcia muzeum. 

Wstęp jest bezpłatny.
Istnieje możliwość zwiedzania Muzeum w towarzystwie przewodnika. Osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane chcące zwiedzić Muzeum z przewodnikiem prosimy o wcześniejsze dokonywanie rezerwacji.

Opłaty za zwiedzanie z przewodnikiem :

  • Grupy do 5 osób - 30 zł
  • Grupy od 5 do 10 osób - 50 zł
  • Grupy od 10 do 15 osób - 70 zł
Maksymalna liczba osób w grupie to 15 osób. 
Czas zwiedzania Muzeum z przewodnikiem to około 40 minut.
Rezerwacje  
telefon: +48 513 511 512

Follow us on Social Media

chevron-downarrow-right
pl_PLPL