Trend Book 2013+

16 maja 2013 /  

Publikacja Trend Book stawia sobie za zadanie odkrywanie awangardowej natury bałtyckiego bursztynu, przedstawiając unikatową biżuterię polskich designerów w kontekście trendów stylistycznych autorskiego wzornictwa i sztuk projektowych.

Trend Book 2013+ to przegląd najlepszych realizacji projektowych i artystycznych z całego świata  oraz kolekcje unikatowej biżuterii zaprojektowanej przez studentów gdańskiej i łódzkiej ASP. Stanowią one interpretację wyodrębnionych przez Sławomira Fijałkowskiego sześciu makrotrendów stylistycznych: orgiami, rave, oversized, sploty i interaction. W publikacji każdy z nich zilustrowany został starannie wybranymi przykładami produktów z zakresu mebli, sztuk użytkowych, akcesoriów i biżuterii.

Dotychczas ukazały się trzy edycje Trend Booka, które – pokazując zorientowane w przyszłość rozwiązania projektowe, stylistyczne i użytkowe – przyczyniły się zauważalnego wzrostu zainteresowania fachowej publiczności prehistoryczną, skamieniałą żywicą i zainspirowały kilka istotnych wystaw.

Książka jest dostępna w naszej muzealnej czytelni.

Bezpłatne zwiedzanie wystawy

Zapraszamy codziennie!

Bursztyn - jego piękno i dzieje

Zwiedzanie wystawy "Bursztyn - jego piękno i dzieje" możliwe jest zarówno indywidualnie, jak i w zorganizowanych grupach (min. 5 osób).  Prosimy jednak o wcześniejsze umawianie grup, abyśmy mogli jeszcze lepiej przygotować się na Państwa wizytę i uzgodnić wszystkie szczegóły.
Rezerwacje pod numerem telefonu +48 513 511 512

Follow us on Social Media

arrow-right
pl_PLPL