Trend Book 2013+

16 maja 2013 /  

Publikacja Trend Book stawia sobie za zadanie odkrywanie awangardowej natury bałtyckiego bursztynu, przedstawiając unikatową biżuterię polskich designerów w kontekście trendów stylistycznych autorskiego wzornictwa i sztuk projektowych.

Trend Book 2013+ to przegląd najlepszych realizacji projektowych i artystycznych z całego świata  oraz kolekcje unikatowej biżuterii zaprojektowanej przez studentów gdańskiej i łódzkiej ASP. Stanowią one interpretację wyodrębnionych przez Sławomira Fijałkowskiego sześciu makrotrendów stylistycznych: orgiami, rave, oversized, sploty i interaction. W publikacji każdy z nich zilustrowany został starannie wybranymi przykładami produktów z zakresu mebli, sztuk użytkowych, akcesoriów i biżuterii.

Dotychczas ukazały się trzy edycje Trend Booka, które – pokazując zorientowane w przyszłość rozwiązania projektowe, stylistyczne i użytkowe – przyczyniły się zauważalnego wzrostu zainteresowania fachowej publiczności prehistoryczną, skamieniałą żywicą i zainspirowały kilka istotnych wystaw.

Książka jest dostępna w naszej muzealnej czytelni.


Warning: Attempt to read property "ID" on string in /home/platne/serwer15718/public_html/amber-museum/wp-content/plugins/oxygen/component-framework/components/classes/code-block.class.php(133) : eval()'d code on line 8
← Poprzedni

Wystawa „Skamieniałe łzy"

Zwiedzanie ekspozycji Amber Museum

Szanowni Państwo! Od listopada 2023r. zmienia się forma naszego Muzeum Bursztynu. Obecna ekspozycja jest pomniejszona i dostępna dla Państwa jako część Galerii Boruni.

Osoby dorosłe oraz dzieci z opiekunami mogą zwiedzać Muzeum bez wcześniejszej rezerwacji w godzinach otwarcia muzeum.

Godziny otwarcia:
pon - czw 10:00-20:00
pt - nd 10:00 - 20:00
Wstęp jest bezpłatny.
Kontakt
telefon: +48 513 511 512

Follow us on Social Media

chevron-downarrow-right
pl_PLPL